Skip to content Skip to footer

Kūrybiniai tyrinėjimai I Gyvenimo traukinys

Štai ir paskutinis Kūrybinių tyrinėjimų užsiėmimas šį sezoną Žalianamyje, kuriame esi labai laukiamas! Tiktai dalyvių skaičius dėl saugumo reikalavimų yra ribotas (iki 8 dalyvių), tad būtina registracija → https://forms.gle/yk6RhAEe1Lxz5QJM8
(Jei atvykti nebegalėsi, praneški vėliausiausiai dvi valandas prieš užsiėmimą, kad vietoj Tavęs galėtų ateiti kas nors kitas.)

Taigi kokiame traukinyje Tu sėdi? Kas jį vairuoja? Ir kurgi Tu važiuoji? Užsiėmimo metu apžvelgsime Praeitį, kokie patyrimai mus labiausiai veikia šiuo metu, taip pat – Dabartį, kaip šiuo metu jaučiuosi, koks esu, ir, žinomą, – Ateitį, kas manęs laukia, kur noriu judėti… Kūrybiškai, intuityviai, laisvai leisime sau būti su savimi ir kitais. Iki spalvingo susitikimo!

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis.

O, kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose, nepamirškite su savimi pasiimti ir vilnonių kojinių ar patogių šlepečių!👣

Date

Bir 17 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022