Skip to content Skip to footer

Kūrybiniai tyrinėjimai I Meilė sau

Kūrybiniai tyrinėjimai Žalianamyje gyvai, saugiai, įkvepiančiai…! Itin mažoje grupelėje susitiksime patyrinėti jausmus, būsenas, mintis… susitiksime pabūti drauge ir vienas kitą palaikyti.

VIETŲ NEBĖRA.
Dalyvių skaičius – tik 4. Tad ta pačia tema užsiėmimas vyks du kartus per savaitę, jo bus trumpesnė trukmė nei įprastai. Išsirinki sau tinkamą laiką ir pažymėki registracijos formoje.

Šį kartą tyrinėsime daug kur ir dažnai minimą temą – meilė sau. Ir tyrinėsime ne tai ką esame skaitę, girdėję, o kaip iš tiesų jaučiame. O gal visai nejaučiame…? O gal visai neaišku kas tai yra ir kodėl meilės sau reikia?..

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą.

O, kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose, nepamirškite su savimi pasiimti ir vilnonių kojinių ar patogių šlepečių!👣 Taip pat nepamiršk apsauginės veido kaukės.

Date

Gru 08 - 09 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022