Skip to content Skip to footer

Kūrybiniai tyrinėjimai I (Ne)pasitikėti savimi?

KŪRYBINIAI TYRINĖJIMAI 15-19m. JAUNIMUI

Nemokami užsiėmimai vyksta kas antrą ketvirtadienį 17val 🙂 Susitikime ir susipažinkime kūrybiniame užsiėmime, kuriame susirenka ieškantys ir norintys pažinti save labiau.

Kūrybiniai tyrinėjimai (www.kurybiniaityrinejimai.lt) – tai patyriminiai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai ir dailės priemonės. Šie nemokami užsiėmimai skirti 15-19 metų jaunimui labiau pažinti save, suvokti savo norus ir tikslus, atrasti savo autentišką kelią.
Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – dailės terapijos magistrantė, pedagogė, sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke.

O, kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose, nepamirškite su savimi pasiimti ir vilnonių kojinių ar patogių šlepečių!👣

Date

Kov 03 2022
Expired!

Time

5:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022