Skip to content Skip to footer

Kūrybiniai tyrinėjimai I Pasitikėti savimi

Kaip pasitikėti savimi ir daryti tai, ką noriu daryti? Kaip pasitikėti savimi ir apginti savo nuomonę/pasirinkimą? Kaip pasitikėti savimi ir atsitiesti po sunkumų? Šie klausimai dažnai kankina ir trukdo priimti tinkamus sprendimus. Apie ką iš tiesų yra pasitikėjimas savimi? Kaip jį nupieštum Tu? Susitikime nuotoliniame užsiėmime patyrinėti pasitikėjimo savimi jausmą, kad suprastume, kas labiausiai mums trukdo tikėti savimi.

VIETŲ NEBĖRA. Kitas užsiėmimas vyks vasario 10d. 18val.
Dalyvių skaičius ribotas( iki 6 dalyvių) Užsiregistravę dalyviai el.paštu gaus susitikimo nuorodą platformoje Google Meet. Būtume dėkingi, jei patvirtintum savo registraciją. Užsiėmimui reikės rašymo ir piešimo priemonių bei popieriaus lapų.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą.

Date

Sau 27 2021
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Google meet
Google meet
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022