Skip to content Skip to footer

Kūrybiniai tyrinėjimai I Pokalbis su kūnu

Ar leidžiame sau girdėti savo kūną? Ar leidžiame kūno impulsams padėti mums priimti sprendimus? Pasitikėdami savo kūnu, mes taptume daug nuoširdesni su savimi. Užsiėmimo metu stabtelėsime tam, kad išgirstume savo kūno impulsus, klausysimės jo siunčiamų ženklų, stebėsime pojūčius, per juos ateinančius kūno, jausmų ir proto poreikius. Per įsikūnijimą mes galime kur kas aiškiau patirti save, kitą ir mus supantį pasaulį. O tada pasitelkę spalvas vizualizuosime kūno atsiųstus ženklus, kad geriau jį suprastumėme.

BŪTINA REGISTRACIJA → https://forms.gle/9uRGvu5m5bCYPtkm9
Dalyvių skaičius dėl saugumo reikalavimų yra ribotas (iki 10 dalyvių). Jei atvykti nebegalėsi, praneški vėliausiausiai dvi valandas prieš užsiėmimą, kad vietoj Tavęs galėtų ateiti kas nors kitas.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą.

O, kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose, nepamirškite su savimi pasiimti ir vilnonių kojinių ar patogių šlepečių!👣