Skip to content Skip to footer

Kūrybinio rašymo žaidimai

Rašymas tai galingas įrankis, leidžiantis kurti, žaisti ir pažinti savo vidinį pasaulį. Norint patirti rašymo naudą ir malonumą, visai nebūtinas įkvėpimas ar ypatingas rašytojo talentas. Kartais tereikia popieriaus ir rašiklio.

Deja, ne visada būna taip paprasta. Kartais nuo kūrybos atbaido baimės, vidiniai blokai, o gal tiesiog nežinojimas nuo ko pradėti. Šiuos ledus gali ištirpdyti rašymo žaidimai ir jauki bendrakūrėjų kompanija. Kviečiu atsiverti smalsumui, o tada pažiūrėti kas nutiks.

𝐑𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐦𝐞𝐬:

🌿Rašysime, naudodami skirtingas rašymo technikas

🌿Aptarsime savo patirtis ir įspūdžius refleksijų metu, o norintys galės pasidalinti savo kūryba.

Turėkite 𝐬𝐮 𝐬𝐚𝐯𝐢𝐦𝐢:

☀️Sau mielą sąsiuvinį ir rašiklį

☀️Atvirumą patirčiai

𝐀𝐩𝐢𝐞 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐯𝐞𝐝ė𝐣ą 𝐁𝐞𝐚𝐭𝐫𝐢čę:

Mano gyvenimas sukasi apie psichologijos mokslus, klajojimą miškuose ir kūrybą. O kurti bandau kiekvieną dieną: sprendimus, maistą, spalvas ant popieriaus, mintis, ryšį su žmonėmis, šokio judesius. Norisi dalintis su jumis savo atrastomis metodikomis ir pačiai pajausti daugiau bendrystės kurybos procese.

Date

Kov 30 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022