Skip to content Skip to footer

Kviečiame įsigilinti į savo emocijas per piešimą

Sausio 7d dvi merginos studijuojančios socialinį darbą Vilniaus universitete, kviečia susirinkti į žalianamį į meno terapijos užsėmimą. Kodėl būtent šios merginos ves užsiėmimą? Nes nori jums parodyti, kaip ši terapija vyksta, kaip galime išreikšti savo emocijas meniniu būdu, kas yra tikrai orginaliau nei kiti seansai. Meno terapija padeda žmonėms išreikšti ir suprasti savo emocijas per meninius užsiėmimus ir kūrybinį procesą, užuot dalyvavus įprastuose psichoterapijos seansuose.Tyrimais įrodyta, kad meno terapija mažina įtampą, padeda kontroliuoti skausmą, pagerina nuotaiką, gerina tarpusavio bendravimą.
Norint dalyvauti meno terapijoje – nereikia išankstinio meninio pasiruošimo ar specialių įgūdžių. Svarbiausia – noras dalyvauti! Taigi kviečiame visus kartu pažinti ir įsigilinti į savo emocijas per piešimą.

PS: Žalianamyje vaikštome be batų – atėjusius maloniai prašome nusiauti ir pasidėti batus prie įėjimo esančiose lentynose 🙂
Atsineškite šiltas kojines ar šlepetes 🙂

Date

Sau 07 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022