Skip to content Skip to footer

Laisvas judesys: kaip mintys kuria emocijas

DĖMESIO! Šią savaitę Tech parke patalpose vyks renginys, tad užsiėmimas perkeltas į kitą savaitę (Rugsėjo 30 d.).

Užsiėmimai vyksta Tech parko patalpose (3 pastate), o ne Žalianamyje! Durys užsidaro 19.00 tad kviečiame ateiti anksčiau. Vėluojantys gali įeiti pro vidinio parko lauko duris.
Nuoroda į žemėlapį: https://goo.gl/maps/vmpFNGFMUZPMb3xZ7

Šis laisvo judesio renginys bus skirtas sąmoningai patirti per fiziniame kūne kylančių pojūčių stebėjimą, kaip mūsų mintys sukelia mumyse emocijas kurios įtakoja mūsų kūno judesį. Tyrinėsime savo emocijas bei besikeičiančią kūno kalbą per neverbalinės komunikacijos formas saugioje, grupinėje aplinkoje. 🙂

Pusantros valandos bėgyje, pirmiausia susipažinsime ir apsijungsime kaip grupė be žodžių, per kūno kalbą bei judesį, o vėliau turėsime galimybę kūrybiškai patyrinėti šiandienos temą ir geriau pažinti save. Pasitelkdami eklektiškos muzikos rimtais ir melodijomis, bei savo vidinio vaiko įgimta vaizduote ir smalsumu, turėsime galimybę suprasti per improvizacinius šokius ir kinesteninį patyrimą kad mūsų mintys įtakoja mūsų emocinę savijautą bei tiesiogiai kuria kūno laikyseną. ❤

Turėkite su savimi patogius ir judesio nevaržančius drabužius, bei šiltas kojines (erdvėje judame be batų). Kviečiu turėti su savimi ir šiltesnių drabužėlių kūnui atvėsus po judesio praktikos.

Užsiėmimą vedu aš, Giedrė Kotryna, keturis metus dirbanti su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.). Šiuo metu gilinu žinias ir asmeninę patirtį per šokio-judesio terapijos magistro studijas.

DĖMESIO: Čia nėra terapinė grupė, tačiau kadangi užsiėmimų metu pasitelkiama šokio-judesio terapijos metodais, dalyvavimas užsiėmimuose gali turėti terapinį poveikį.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, projekto „VIRSMAS 2“ rėmuose, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinę ir emocinę sveikatą, karjerą, individualią mentorystę bei savanorystę.

Date

Rgs 30 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park Vilnius Lithuania 10312
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022