Skip to content Skip to footer

Laisvas judesys: nauja pradžia

DĖMESIO! Užsiėmimai vyksta Tech parko patalpose (3 pastate), o ne Žalianamyje! Durys užsidaro 19.10.
Nuoroda į žemėlapį: https://goo.gl/maps/vmpFNGFMUZPMb3xZ7

Šis laisvo judesio renginys bus skirtas žengti pirmus žingsnius sąmoningai į naujus metus, kokie jie benusimatytų, per neverbalines komunikacijos formas saugioje, grupinėje aplinkoje. 🙂

Pusantros valandos bėgyje, pirmiausia susipažinsime ir apsijungsime kaip grupė be žodžių, per kūno kalbą bei judesį, o vėliau turėsime galimybę kūrybiškai patyrinėti šiandienos temą ir geriau pažinti save. Pasitelkdami eklektiškos muzikos rimtais ir melodijomis, bei savo vidinio vaiko įgimta vaizduote ir smalsumu, turėsime galimybę atrasti per improvizacinius šokius savo dabartinę metaforą kuri įkūnija mūsų esamą santykį su gyvenimu ir koks mes norėtume kad jis būtų. ❤

Turėkite su savimi patogius ir judesio nevaržančius drabužius. Salėje bus jogos kilimėliai sedėjimui ant žemės arba poilsiui užsiėmimų metu, tačiau kviečiu turėti su savimi ir šiltesnių drabužėlių kūnui atvėsus po judesio praktikos.

Užsiėmimą vedu aš, Giedrė Kotryna, keturis metus dirbanti su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.). Šiuo metu gilinu žinias ir asmeninę patirtį per šokio-judesio terapijos magistro studijas.

DĖMESIO: Čia nėra terapinė grupė, tačiau kadangi užsiėmimų metu pasitelkiama šokio-judesio terapijos metodais, dalyvavimas užsiėmimuose gali turėti terapinį poveikį.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, per projektą „VIRSMAS 2“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę.

Date

Rgs 16 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park Vilnius Lithuania 10312
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022