Skip to content Skip to footer

Laisvas judesys: santykis su galia

DĖMESIO! Užsiėmimai vyksta Tech parko patalpose (3 pastate), o ne Žalianamyje! Durys užsidaro 19.00, tačiau vėluojant, galite įeiti pro lauko duris iš vidinio kiemo pusės.
Nuoroda į žemėlapį: https://goo.gl/maps/vmpFNGFMUZPMb3xZ7

Programa:

19.00-19.15: savarankiškas prasijudėjimas/kūno apšilimas

19.15-19.30: apsijungimo ratas

19.30-20.30: temos tyrinėjimas su vedimu

20.30-20.45: uždarymo refleksija

Šis laisvo judesio renginys bus skirtas tyrinėti bei gilinti savo santykį su galia, per neverbalines komunikacijos formas saugioje, grupinėje aplinkoje. 🙂

Pusantros valandos bėgyje, pirmiausia apšilsime, susipažinsime ir apsijungsime kaip grupė be žodžių, per kūno kalbą bei judesį, o vėliau turėsime galimybę kūrybiškai patyrinėti šiandienos temą ir geriau pažinti save. Pasitelkdami eklektiškos muzikos ritmais ir melodijomis, bei savo vidinio vaiko įgimta vaizduote ir smalsumu, turėsime galimybę atrasti fizinę bei emocinę
asmeninio santykio su galia išraišką per judesį. ❤

DĖMESIO: Čia nėra terapinė grupė, tačiau kadangi užsiėmimų metu pasitelkiama šokio-judesio terapijos metodais, dalyvavimas užsiėmimuose gali turėti terapinį poveikį.

Turėkite su savimi patogius ir judesio nevaržančius drabužius. Salėje bus jogos kilimėliai sedėjimui ant žemės arba poilsiui užsiėmimų metu, tačiau kviečiu turėti su savimi ir šiltesnių drabužėlių kūnui atvėsus po judesio praktikos.

Užsiėmimą vedu aš, Giedrė Kotryna, šokio-judesio terapijos magistro programos studentė. Penkis metus dirbu su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.).

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Agentūros, per projektą „VIRSMAS“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę.

Date

Bal 19 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 8:45 pm

More Info

Read More

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park Vilnius Lithuania 10312
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022