Skip to content Skip to footer

Laisvo šokio erdvė

Laisvo šokio erdvė yra skirta jaunimo bendruomenės saviraiškos ir bendruomeniškumo per dalinimąsi puoselėjimui. Čia kiekvienas gali prisidėti prie bendra-kūrybos, ir todėl yra kviečiamas bei laukiamas kartu kurti su mumis.
*Jeigu ir tu jauti norą prisidėti prie sekančių renginių įgyvendinimo, pravesdama(s) kokias nors judesio dirbtuves bendruomenei, sukurdama(s) muzikos playlistą arba gyvai grojdama(s) muzikos instrumentais, susisiek su Giedre Kotryna. <3 Kiekvieną kartą, laisvo šokio erdvei yra naujai paruošiamas eklektiškos muzikos rinkinys, kad visi turėtų galimybę judėti ir šokti pagal savo individualų poreikį - laisvam šokiui, kontaktinei improvizacijai, ir socialiniams šokiams porose. 😉 Programa: Šią savaitę muzikos playlist'ą paruoš @Beatričė Zakarevičiūtė 🙂 DĖMESIO! Laisvo šokio erdvė vyks Tech parko patalpose (3 pastate), o ne Žalianamyje! Kviečiame būti bent 10 min. anksčiau. Vėluojantys gali įeiti pro vidinio parko lauko duris. Nuoroda į žemėlapį: https://goo.gl/maps/vmpFNGFMUZPMb3xZ7 *Erdvėje bus apie 10 + jogos kilimėlių. *Išankstinės registrocijos nėra - registracija vyksta gyvai atėjus. Laisvo šokio erdvė yra NEMOKAMA. 🙂

Date

Kov 22 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 10:00 pm

More Info

Read More

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park Vilnius Lithuania 10312
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022