Skip to content Skip to footer

Laukiame vaikelio – renkamės kraitelį

Mielos būsimos Mamos,

Artėja ne tik Jūsų vaikelių gimtuvės, bet ir šventinis laikotarpis, kai draugai, šeimynykščiai ir artimieji greičiausiai norės Jums ar vaikeliui ką nors padovanoti. Kad dovanos būtų praktiškos ir prasmingos, kviečiame kartu parašyti laišką Kalėdų Seneliui.

Esame dulos ir savo kelyje sutikome daug mamų, kurios, besidalindamos savo patirtimis, padėjo mums išgryninti svarbiausių daiktų, kurių gali prireikti Mamai, Vaikeliui, kelionėje į gimdymo stacionarą bei grįžus namo, sąrašą. Kviečiame išgerti šiltos arbatos ir kartu jį panagrinėti – papildyti, o gal pratuštinti – pagal kiekvienos iš Jūsų poreikius.

Esame mamos, tad dalinsimės ir praktiškais asmeniniais patyrimais ir patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis drabužėlius, vaikišką ir mamišką „inventorių“. Kalbėsime ir apie alternatyvius sprendimus, kurie palengvina buitį, kūdikėlių nešiojimą, miegą ir žindymą. Taip pat bus galima pačiupinėti, apžiūrėti, ką kasdien dedame į kuprinę keliaudamos su vaikais.

Lauksime Jūsų jaukiame Atvirame Jaunimo centre Žalianamis.
Patalpose vaikštome be batų, tad prašome pasirūpinti savo kojelių šiluma ir turėti šiltas kojines.

Renginys nemokamas 🙂

Registracija būtina!
Tai galima padaryti žinute facebook: Tavo Dula Monika
el. paštu: tavo.dula.monika@gmail.com

Su šiltais linkėjimais,
Dulos Monika ir Simona

Date

Gru 05 2019
Expired!

Time

10:00 am - 12:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022