Skip to content Skip to footer

LEO – prasmingos kelionės

• Vilniaus LEO klubas kviečia jaunimą nuo 16 metų amžiaus susipažinti su organizacija LEO, kuri yra tarptautinė, nepolitinė jaunimo organizacija, veikianti daugelyje pasaulio šalių, suburianti paauglius ir jaunimą labdaringam, savanoriškam darbui, pagalbai neįgaliems vaikams, likimo nuskriaustam jaunimui.

• Taip pat kviečiame pasiklausyti apie galimybę išvykti į mainus! Priklausydami LEO klubams, „liūtukai“ turi unikalią galimybę per LIONS youth exchange tarptautines stovyklas keliauti, atstovauti Lietuvai, išvysti pasaulį, susitikti bendraamžius skirtinguose žemynuose, pažinti kitas kultūras, susirasti draugų, augti stipriomis ir plačių pažiūrų asmenybėmis.

• Susitikimo metu turėsite galimybę išgirsti ir pasikalbėti su pačiais LEO nariais ir stovyklautojais, kurie bus paruošę Jums pristatymą ir papasakos apie jų patirtį stovyklose ir mainuose, apie tokias šalis, kaip Japonija, Kanada, Italija, Austrija, Islandija, ir kt.

• Ooo, Susitikimo pabaigoje galėsime visi smagiai ir jaukiai praleisti laiką kartu su PICA ir limonadu!!!

REGISTRACIJA Į RENGINĮ: https://forms.gle/gmp1ZwxjDTk3Lkiv6

Date

Spa 01 2021
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022