Skip to content Skip to footer

Mandalos

LT

Psichoanalitikas K. G. Jungas laikė mandalą „pasąmoninio „aš“ atspindžiu“ ir manė, kad mandalų piešimas jam leidžia išsiaiškinti emocines problemas bei siekti asmenybės pilnatvės. Mandala padeda žmogui peržiūrėti, iš naujo pergrupuoti ir susidėlioti tai, kas chaotiškai ir neharmoningai išbarstyta aplink šį jo vidinį centrą. K. Jungas priėjo prie išvados, kad mandala gali padėti susisiekti su asmenybės centru siekiant pažinti kiekvieno asmens unikalų individualumą.

Todėl kviečiame į harmoningą mandalos kūrimo užsiėmimą, kuriame per piešimą bandysime atrasti savo tos dienos dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką.

Lauksime jūsų kovo 10 d. Žalianamyje, 18 val. vakaro.

EN

Psychoanalyst K. G. Jung considered the mandala to be a „reflection of the subconscious self“ and thought that drawing mandalas allowed him to figure out emotional problems and pursue personal fulfillment. The mandala helps a person to view, regroup, and arrange what is chaotically and disharmoniously scattered around this inner center. Jung concluded that the mandala can help contact the personality center to know each person’s unique individuality.

We therefore invite you to a harmonious mandala-making activity in which we will try to discover our spiritual, cosmic, or psychological order of the day through drawing.

We look forward to seeing you at the Žalianamis. On March 10, 6 p.m. in the evening.

Date

Kov 10 2022
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022