Skip to content Skip to footer

MAntradienis

APIE MANTRŲ MEDITACIJĄ

Mantrų meditacija – tai bendrai atliekama giedojimo praktika, kuomet kartojami šventi tekstai.

Mantrose kiekvienas garsas yra sąmoningai parinktas pagal jo vibracijos poveikį žmogui ir aplinkai. Šios praktikos jau tūkstančius metų naudojamos jogų ir vienuolių.

“Mantra” – išvertus iš sanskrito kalbos – proto įrankis. Medituojant dažnai protas ima mus blaškyti. Kartojant mantrą proto dėmesys yra nukreiptas į ją, todėl daug lengviau išlikti natūralioje palaimos būsenoje, susiliejama su garso skleidžiama vibracija.

Mantrų yra labai įvairių – skirtų konkrečioms dievybėms/energijoms. Kai kurios iš jų veikia kaip apsauga, kitos veda į tiesą ir šviesą, padeda atsiverti gausai ir materialinei gerovei, išsilaisvinti.

Kadangi šie garsai veikia tiek mūsų kūnus tiek sielas, kiekvienas kartojantis šventus skiemenis gali pajusti jų poveikį.

Giedoti kvies „Švento garso“ įkūrėja ir narė Kamilė Mažvilaitė.

RENGINIO INFORMACIJA

🌿 Susitinkame Žalianamyje
🕓 Giedosime apie valandą
💞 Renginys nemokamas

PasimatOM!

Date

Vas 15 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022