Skip to content Skip to footer

Medžiaginių maišelių dirbtuvės

Antrą kartą SGMD ir Žalianamis kviečia susirinkti į daugkartinių medžiaginių maišelių dirbtuves. Gruodžio 3 d. vakarą praleiskime kartu – siūdami, bendraudami, dalindamiesi patirtimi. O kad visiems užtektų priemonių ir erdvės, prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/QZwYZM7fBcDuyEY29.

Maišelius siūsime rankomis iš labai lengvų senų užuolaidų. O panaudojimo būdų tokiam tvirtam, lengvam ir ilgaamžiam maišeliui galima sugalvoti begales: į jį galima susidėti perkamas daržoves, vaisius, susiberti riešutus ar kitus birius produktus, laikyti vaistažoles ar džiovintus obuoliukus, susidėti smulkius daiktus kelionėse ir netgi supakuoti Kalėdų dovaną!

Siuvant galėsime pasidalinti patirtimi apie tvaresnius Kalėdinių dovanų pakavimo būdus, gamtai draugiškas namų dekoracijas.

Date

Gru 03 2019
Expired!

Time

5:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022