Skip to content Skip to footer

Meilės (R)evoliucija | Pastebiu – 2/2

Ar pastebi save mąstant: „bendradarbis sugadino man nuotaiką“, „čia jis kaltas, kad viskas blogai susiklostė“, „jei tik ji būtų atsakingesnė, neturėtume šios problemos“…?

O galbūt pasitaiko, kad kaltinimus nukreipi į save: „aš toks nevykęs, visada viską sugadinu“, „aš negabus, man niekada nepavyks“, „aš per daug emocionali“…?

Ar pasitaiko taip, kad padarai ar pasakai ką nors linkėdamas geriausio, o rezultatas ar reakcija gaunasi atvirkštinė? Ar kartais sunku suprasti kodėl?

Už visko, ką mes pasirenkame daryti ar nedaryti, sakyti ar nesakyti, slypi intencija. Ar visada ją aiškiai pastebime? Ar mūsų žodžius ir veiksmus valdo noras pakeisti kitą, nubausti, pamokyti? Ar vis dėlto mus veda intencija sukurti ryšį ir atvira širdimi išgirsti kitą?

Pirmadienio vakarą kviečiame kartu patyrinėti, už ką esu atsakingas savo gyvenime, kokios intencijos veda link darnos santykiuose, ir kaip ją pasiekti išsaugant tiek savo, tiek kito poreikių svarbą bei ribas.

Šio susitikimo metu:
🌱 Pasitikrinsime savo intencijas ir įvairius jų sluoksnius
🌱 Stebėsime į ką bendravimo metu sutelktas mūsų dėmesys
🌱 Nagrinėsime savo kalbą ir kaip ji padeda ar trukdo kurti ryšį
🌱 Mokysimės prisiimti atsakomybę už savo jausmus

Kviečiame pastebėti kaip keičiasi bendravimo kokybė, kai sutelkiame dėmesį į iškylančius jausmus bei poreikius ir, svarbiausia, prisiimame už juos atsakomybę, į savo rankas grąžindami galią sąmoningai kurti savo gyvenimą ir santykius.

Labai jūsų laukiame!

Šį susitikimą ves Ieva Severinaitė – Nesmurtinės komunikacijos praktikė, lektorė, reguliarių praktikos vakarų organizatorė, pedagogė iš širdies.

———————————————
Kas Tu esi iš tikrųjų, už visų kaukių, jausmų ir minčių? Kaip likti autentišku bendraujant su kitu? Kaip auginti nuoširdumu ir atvirumu paremtą ryšį? Kaip pastebėti ir apginti savo ribas?
Meilės (R)evoliucija pavadinome tai, ką darome: norime kardinaliai pakeisti santykį su savimi ir kitais. Ją kuriame dėl savęs ir dėl kitų, nes norime, kad žmonės gyvenų džiaugdamiesi. Kad iškilus konfliktui, mokėtume jį konstruktyviai spręsti, kad išgirstume kitą žmogų ir jo poreikius, kad mokėtume išsakyti savuosius. Kad jaustume savo ribas ir gerbtume kitų, kad mokėtume priimti visas savo emocijas, leistume sau jas jausti. Tokioje visuomenėje saugu gyventi autentiškai, nes ir kiti Tave priima tokį, koks esi. Nei Tu, nei kitas nebando Tavęs pakeisti.
Susitikimų ciklo metu mes gilinsimės į save, megsime gilų ir atjaučiantį ryšį su savimi ir kitais, mokysimės savimi pasirūpinti, iškomunikuoti tai, kas mums svarbu ir brangu.
Pastebėk, ar pagauni save besakant: “taip, žinau, bet…”? Tai nuostabus pavyzdys to, kad nors dažnai žinome ką reiktų daryti, bet kažkodėl nesiimame veiksmų. Taigi skirsime mažai laiko teorijai ir daug praktikai.
Praktikos kuria išlaisvinančias, auginančias ir mus stiprinančias patirtis. Galime perskaityti begalę knygų, bet vieną kartą patyrę, mes negrįžtamai keičiamės.
Asmeninio augimo ciklas vyks kiekvieną mėnesį, kas antrą savaitę.
Paruošėme sistemingą augimo programą, kurioje kiekvieną mėnesį gilinsimės į skirtingas temas (pvz. ryšys su savimi, mano ribos, ribojantys įsitikinimai ir tt).
Pirmą mėnesio praktiką ves Justa Vansovič ir Nojus Vaitaitis, o antrą – Ieva Severinaitė. Pirmoje – įgysime patirtį, kuri mus stiprins iš vidaus, o antroje – išmoksime šiuos įgūdžius taikyti bendraujant kasdien.
Nors ir nesame profesionalai, norime dalintis tuo kas padeda augti mums patiems. Bendrume palaikyti vienas kitą ir paskatinti visus dalintis tuo, kas juos augina.
Brutalūs žodžiai augina brutalią meilę, švelnūs žodžiai augina švelnią meilę. O kokios meilės sau nori Tu? Jeigu atsakymas yra antrasis – ateik į mūsų praktikas ir jose kartu auginsime šį meilės kupiną ryšį su savimi ir pasauliu.

Date

Lap 25 2019
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022