Skip to content Skip to footer

Merginų susitikimas: Meilės vaišių dirbtuvės

Vasario 15 dieną, prieš Blues Knockout’as Valentine + Pamoka kviečiame susitikti Žalianamyje ir jaukioje merginų kompanijoje pasinerti į meilės atmosferos kūrimo dirbtuves.

Šių dirbtuvių metu pažinsime ir gilinsimės į skonius ir kvapus, turinčius didžiausią koncentraciją afrodiziakų – medžiagų, skatinančių įsimylėjimo, meilės ir laimės hormonų išsiskyrimą organizme.

Susitikimo temos ir programa:

* Kakavos ceremonijos tradicijos istorija ir tamsaus 99% šokolado galia – mokysimės gaminti tikrąją kakavą bei ragaujant pareflektuosim tamsaus šokolado poveikio etapus gyvai;

* Feromonai ir afrodiziakai – kuo jie skiriasi ir kaip veikia organizmą? Gintare supažindins su feromoniniu pagrindu kuriamų kvepalų ir afrodiziakų pagrindu kuriamų vyriškų ir moteriškų kvepalų industrija, naudojimo taisyklėmis ir patirtimi. Išbandysime, lyginsime, diskutuosime apie naudojimo etiką. Taip pat susipažinsime su grynaisiais eteriniais aliejais – grynąja augalų siela vadinamais terapinių eterinių aliejų rūšimis, kuriuos sveika turėti kiekvienuose namuose, norint pripildyti savo kūną ir namus sveikata ir meilės kupina atmosfera.

* Į sveikų ir saldžių skanumynų dirbtuves nersime vedamos Aistė kūrybine patirtimi. Kartu gaminsime, puošime skanėstus meilės žinutėmis ir išmoksime nedrausti sau saldumo skonio.

Per visas patirtis judėsime tarsi bliuzo šokyje – lėtai, švelniai, su priėmimu, tyrinėjant ir reflektuojant kiekvieną kylantį jausmą ir suvokimą saugioje moteriškoje kompanijoje.

Visas pagamintas vaišes kartu su savimi paimsime į nuo 19:30 vyksiantį bliuznaktį Lindyhop.lt klube.

Renginys nemokamas.

Date

Vas 15 2020
Expired!

Time

2:00 pm - 7:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022