Skip to content Skip to footer

Naujų Metų Planavimas: 2020 Vizija

Kviečiame visus prisijungti prie 2019 metų užbaigimo renginio pratęsimo- ne tik baigti (o gal net ir pradėti) išsirašyti 108 padėkas už paskutinius metus, bet ir sukurti naujas intencijas naujiems 2020 metams atsižvelgiant į visas sudarytas įžvalgas iš praetų metų patirčių ir pamokų.

Žalianamio komanda planuoja sukurti ramią ir atpalaiduojančią atmosferą, kad visi galėtų ateiti tiek su savo numylėtomis užrašų knygutėmis, tiek pagriebiant popieriaus su rašikliu pas mus, taip peržvelgus 2019 metus sąmoningai pasiruošti 2020iems. Gros švelni muzika, bus galima, kaip visuomet, tradiciškai pasidaryti arbatos ir prisėdę kartu galėsime susitelkti į vidų ir išsigryninti kaip norime toliau kurti savo gyvenimus.

Tad, jeigu ieškote saugios erdvės, kurioje draugų tarpe galėtumėte ramiai pabūti, tuo pačiu susitelkiant į save ir savo vidinę refleksiją, prisijunkite.

Date

Sau 02 2020
Expired!

Time

4:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022