Skip to content Skip to footer

NVC Karjeros klube: Įsitikinimų transformavimas

“Kad uždirbčiau daug pinigų, turiu sunkiai dirbti.”
“Darbas nėra malonumas.”
“Aš neturiu talentų.”
“Mano sritis – prastai apmokama.”

Tai tik keli iš daugelio pavyzdžių įsitikinimų, kuriuos galimai turime apie darbą, karjerą, pinigus, save. Ar jie praturtina mūsų gyvenimą? Ar padeda pasiekti to, ko trokštame gyvenime?

Naudodami NVC įrankius, šiame praktiniame užsiėmime leisimės į gilesnius įsitikinimų sluoksnius, atpažinsime už jų slypinčius poreikius, išjausime šių poreikių grožį ir ieškosime tolimesnių žingsnių pirmyn, kylančių iš ryšio su savimi.

Užsiėmimą ves Ieva Severinaitė – pedagogė, Nesmurtinės komunikacijos praktikė, trenerė, konsultantė, reguliarių praktikos susitikimų organizatorė, gilinanti žinias tarptautiniuose mokymuose su tiesioginiais NVC pradininko dr. Marshall‘o Rosenberg‘o mokiniais.

Užsiėmimas vyks ONLINE formatu ZOOM platformoje, paspaudus šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/89447514492

Date

Lap 05 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022