Skip to content Skip to footer

NVC per judesį: „Ribos 1“

*Renginys vyks 3-iame Tech Park pastate. Nuoroda į žemėlapį: https://goo.gl/maps/vmpFNGFMUZPMb3xZ7

Šis užsiėmimas bus sinergija tarp ‘NVC’ („Non-violent communication“), dar kitaip vadinamo „empatiško bendravimo“, bei laisvo judesio praktikų kurios remiasi šokio-judesio terapijos metodikomis.

Šio PIRMO užsiėmimo metu tyrinėsime tarpasmeninių ribų temą, pasitelkiant empatijos ir komunikacijos įgūdžiais, pirmiausia įsiklausant į savo asmeninius poreikius ir atpažįstant savo ribas, kad vėliau sugebėtume jas atitinkamai nusibrėžti su kitais, tiek verbaliai, tiek per neverbalines komunikacijos formas kaip kad judesį.

ANTRO užsiėmimo metu toliau tyrinėsime ir susikoncentruosime į ribų brėžimą bei nagrinėsime kokius pasirinkimus turime sudėtingose situacijose, susijusiose su ribomis.

ANTRAS UŽSIĖMIMAS: https://fb.me/e/zCF4C49u

Užsiėmimo vedėjos:

Ieva Severinaitė – edukatorė, Empatiško bendravimo praktikė, trenerė, konsultantė, reguliarių praktikos susitikimų organizatorė, gilinanti žinias tarptautiniuose mokymuose su tiesioginiais NVC pradininko dr. Marshall‘o Rosenberg‘o mokiniais.

Giedrė Kotryna, keturis metus dirbanti su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.). Šiuo metu gilina žinias ir asmeninę patirtį per šokio-judesio terapijos magistro studijas.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, per projektą „VIRSMAS 2“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę

Date

Spa 20 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Vilnius Tech Park
Vilnius Tech Park Vilnius Lithuania 10312
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022