Skip to content Skip to footer

NVC per judesį: „Ribos 2“

*DĖMESIO: antras renginys vyks Žalianamyje.

Šis užsiėmimas bus sinergija tarp ‘NVC’ („Non-violent communication“), dar kitaip vadinamo „empatiško bendravimo“, bei laisvo judesio praktikų kurios remiasi šokio-judesio terapijos metodikomis.

Šio ANTRO užsiėmimo metu toliau tyrinėsime tarpasmeninių ribų temą, pasitelkiant laisvo judesio metodus bei empatijos ir komunikacijos įgūdžius, ieškant kaip nusibrėžti atitinkamas ribas su kitais ir pamatyti kokius pasirinkimus turiu, kai mano ribų nepaisoma.

PIRMAS UŽSIĖMIMAS: https://fb.me/e/4Q3bmdZ1L

Užsiėmimo vedėjos:

Ieva Severinaitė – edukatorė, Empatiško bendravimo praktikė, trenerė, konsultantė, reguliarių praktikos susitikimų organizatorė, gilinanti žinias tarptautiniuose mokymuose su tiesioginiais NVC pradininko dr. Marshall‘o Rosenberg‘o mokiniais.

Giedrė Kotryna, keturis metus dirbanti su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.). Šiuo metu gilina žinias ir asmeninę patirtį per šokio-judesio terapijos magistro studijas.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, per projektą „VIRSMAS 2“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę.

Date

Spa 21 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022