Skip to content Skip to footer

NVC per kūną: strategijų kūrybiškumas II

*Renginys vyks Žalianamyje

Šis užsiėmimas bus sinergija tarp ‘NVC’ („Nonviolent Communication“), dar kitaip vadinamo „Empatiško bendravimo“, bei laisvo judesio praktikų kurios remiasi šokio-judesio ir kūno terapijos metodikomis.

Paskutiniame metų „NVC per kūną“ renginyje pratęsime strategijų kūrybiškumo temą. Esate kviečiami net jei nedalyvavote pirmajame užsiėmime.

NVC praktikoje laikoma, kad kiekvienas poreikis turi begalę galimų strategijų – būdų atliepti šiuos poreikius. Sunkumai atsiranda tuomet, kai prisirišame prie vienos (ne visada naudingos) strategijos.
Šio užsiėmimo metu per kūną, per judesį tyrinėsime ir ugdysime savo lankstumą ir kūrybiškumą rasti įvairių strategijų, kurios padėtų atliepti poreikius santykyje su savimi ir kitais ir neužstrigti, kai mėgstamiausios strategijos tampa nenaudingomis.

Užsiėmimo vedėjos:

Ieva Severinaitė – edukatorė, Empatiško bendravimo praktikė, trenerė, konsultantė, reguliarių praktikos susitikimų organizatorė, gilinanti žinias tarptautiniuose mokymuose su tiesioginiais NVC pradininko dr. Marshall‘o Rosenberg‘o mokiniais.

Giedrė Kotryna, keturis metus dirbanti su jaunais žmonėmis kaip jaunimo darbuotoja Žalianamyje, vesdama ir/arba koordinuodama įvairias kūno sąmoningumo ir judesio praktikas (joga, capoeira, acro joga, socialiniai šokiai, kovos menai ir t.t.). Šiuo metu gilina žinias ir asmeninę patirtį per šokio-judesio terapijos magistro studijas.

*Veiklos yra skirtos jaunimui (amžius 14-29 m.). Veiklos finansuojamos Jaunimo Reikalų Departamento, per projektą „VIRSMAS 2“, kuris skirtas stiprinti jaunus žmones per skirtingas veiklų kategorijas: fizinė ir emocinė sveikatą, karjerą, mentorystę bei savanorystę

Date

Gru 17 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022