Skip to content Skip to footer

Online Fotografijos eksperimentas – supažindinimas (I dalis)

Fotografijos eksperimentas tai tarsi žaidimas ar patirtis kitu kampu, kurį kiekvienas galime kurti individualiai pasiteikę savo intuicija, pojūčius, matymą, praktikas apjungiant su fotografija. Šiame iki vienos valandos užsiėmime, supažindinsiu Jus kas tai yra fotografijos eksperimentas ir kaip jį galima praktikuoti savo įprastoje kasdienybėje. Duosiu užduotį, kurią galėsite atlikti savo pasirinktoje vietoje.

Esu Eglė. Domiuosi fotografija, tai yra mano pomėgis, jos formos gyvenime buvo įvairios, kol galiausiai išsigrynino ir gimė mintis eksperimentinei fotografijai. Esu tyrinėtoja, vienas iš įdomių dalykų tai žmogaus, fotoaparato ir aplinkos santykis, kuris virsta kiekvieno asmeniniu patyrimu, pažinimu, žaidimu.
Tinkamos visokios skaitmeninės fotokameros (įskaitant ir mobilieji telefonai).

Užsiėmimo trukmė iki 1 val. vyks per Zoom programą. Dalyvių skaičius iki 6. Jeigu norite dalyvauti, registruokitės el.paštu egle.daubaraite@gmail.com. Prieš užsiėmimą atsiųsiu nuorodą į Zoom programėlę.

Jeigu dalyvaujate fotografijos eksperimento I dalyje, pagal poreikį galite dalyvauti ir Pasidalinimų II dalyje balandžio 21 d.

Date

Bal 17 2020
Expired!

Time

4:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022