Skip to content Skip to footer

ONLINE: Patyrinėk save Antakalnio istorijose

Artėjant šventėms norime pakviesti Tave į jaukią Antakalnio istorijų pasaką, paremtą Aušros Turskytės meniniu kūriniu „Antakalnio istorijos“, kurioje trumpam atgyja pasiklydusios laike Lietuvos istorinės asmenybės ir jų neįprastos ir pamokančios gyvenimo patirtys.

Pasaka supažindins Tave su Rafaeliu ir Mykolu Kazimieru Pacais, Kazimieru Jonu Sapiega bei jo sodininku iš Italijos, romantikos kupinais Barbora Radvilaite ir Žygimantu Augustu ir kitais, o taip pat paskatins įsikvėpti veikėjų gyvenimo pamokomis bei pareflektuoti apie savo asmenines patirtis ir gyvenimo pasirinkimus.

Veikla vyks „Vilnius – besimokantis miestas“ platformoje sukurtame mokymosi grojaraštyje, užsiėmimo metu vyks diskusijos, dalinimasis patirtimis, projekto komandos sukurtų meninių filmukų peržiūra ir pažintis su pačios Aušros meniniu kūriniu. Įveikę visą mokymosi grojaraštį dalyvių lauks Kalėdinės dovanos nuo projekto komandos!

Į veiklą pateksite paspaudus šią nuorodą: https://us02web.zoom.us/j/86521981265

Projektą remia Vilniaus savivaldybė.

Date

Gru 19 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 8:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022