Skip to content Skip to footer

Online Transliacija: 5 vidinio restarto žingsniai karantino metu

Tikrai tikiu, kad karantinas daug ką priverčia išsimušti iš kasdienės rutinos ir disciplinos režimo ir dėl to patiriame kartais džiaugsmą bei šio proceso teikiamas naudas, o kartais galime įnikti į apatiškas nuotaikas, nerimastingas mintis.

Kadangi Žalianamis nedirba, taigi negalėjau pradėti žadėto naujo Karjeros klubo renginių ciklo, o kasdien gaunu pranešimų su mintimis ir klausimais susijusiais asmeniniu augimu, motyvacija ir tikslų siekimu šiuo keistu ir nelengvu visiems momentu kilo mintis įgyvendinti Online Transliaciją šia tema.

Transliacija įvyktų kitą savaitę kovo 26 dieną, ketvirtadienį Žalianamio Facebook puslapyje. Laikas yra parinktas neveltui būtent toks, kadangi jau bus praėjusios beveik dvi karantino savaitės, taigi galvoje pas kiekvieną spės susidėlioti ir „pasiruošti“ pokyčiams daugybė minčių, išvadų, darbų ir t.t. Mano tikslas bus „pagauti“ Jus būtent šioje akimirkoje ir organizuoti 5 žingsnius, kurių metu šoktelėsite į kitą savo tikslų siekimo ir gyvenimo kokybės lygmenį ir pasibaigus karantinui savo rutiną sutiksite gerokai atsinaujinę ir persvarstę, perplanavę svarbius sau dalykus ir tikslus.

Taigi mano tikslas šiuo atveju Online Transliacijos metu padėti Jums panaudoti karantiną kaip netikėtą ir efektyvų mokymosi ir pokyčių įrankį, paremiant tai konkrečiomis technikomis ir intensyvaus darbo su savimi metodais.

Su Jumis būsiu aš, Gintare Joteikaite – jaunimo darbuotoja, karjeros mentorė, jaunimo programų kūrėja ir pokyčių įkvepėja. 🙂

Saugokite save ir iki susitikimo! <3 P.S. o iki pagrindinės transliacijos laiko kiekvieną dieną viešinsiu po užduotėlę ir metodą, kuriuos galėsite atlikti kasdien, siekiant efektyvinti savo kasdienybę ir palaikyti vidinį balansą.

Date

Kov 26 2020
Expired!

Time

4:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022