Skip to content Skip to footer

Online Transliacija: „Mano santykis su mano kūnu“ ciklas

Sveiki mielieji,
Pirmadienį darysiu trumpą renginių ciklo „Mano santykis su mano kūnu“ pristatymą. Nors online transliacija po to bus išsaugota, kaip įrašas, kurį galėsite peržvelgti ir vėliau, tačiau kviečiu jus prisijungti, kad galėtumėte su manimi susipažinti ir pateikti visus savo klausimus apie ateinančią programą. 🙂

Transliacijoje trumpai kalbėsiu apie visas 8 savaičių skirtingas temas. Turėsite galimybę bei pasirinkimą prisijungti tiek prie vienos temos/renginio arba pasilikti ir visai kelionei – nėra jokių įsipareigojimų, o tik laisvos valios principas.

Peržvelgsiu ne tik programos struktūrą – kodėl kiekvieną savaitę noriu pradėti su užduotimis ir užbaigti su online renginiu penktadieniais, nagrinėjant jūsų patirtį ir suvokimus per bendrus ZOOM „meeting’us“- tačiau norėsiu užklausti ir jūsų pačių, kokie būtų jūsų poreikiai, lūkesčiai bei labiausiai dominančios arba jums aktualiausios temos (kad net ir ciklo metu galėčiau prie jūsų derintis).

*Priminimas: šitas ciklas yra NEMOKAMAS (kaip ir visos mūsų veiklos, kurios atviros jaunimui).

Nuoširdžiai,
-Giedrė

Date

Bal 06 2020
Expired!

Time

5:00 pm - 6:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022