Skip to content Skip to footer

Online transliacija: Projekto „RESTARTAS“ pristatymas

Nuo 2021 metų sausio Žalianamis startuoja naują projektą, skirtą 18 – 35 m. jaunimui „RESTARTAS“, kurį finansuoja Europos Socialinis Fondas programos „Alternatyvių Investicijų Detektorius“ rėmuose. Šis projektas yra skirtas jauniems žmonėms, kurie šiuo momentu, nedirbdami ir nesimokydami, ieško juos įkvepiančios karjeros krypties ar palaikymo asmeninėse iniciatyvose, siekiant tvaraus įsidarbinimo ir asmeninės savirealizacijos.

Pirmosios projektą pristatančios online transliacijos metu jį vykdysiančios jaunimo darbuotojos Gintarė ir Giedrė pasidalins savo pačių istorijomis, patirtimis ir iššūkiais, ieškant savirealizacijos galimybių bei kaip šios patirtys pasitarnavo vystant karjeros orientavimo programas, skirtas jaunimui.

Projektas „RESTARTAS“ puikiai papildys jau esamas karjeros ir asmeninio tobulėjimo programas, kurias įgyvendiname Žalianamyje ir suteiks galimybę jo dalyviams gauti išsamią ir nuoseklią mentorystę, užtikrintai žengiant į darbo rinką nuolatiniame palaikyme.

Tad kviečiame pasidaryti skanios arbatos ir susitikime jau šį penktadienį Žalianamio puslapyje!

Nuoroda į projekto „RESTARTAS“ registracijos anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMVV_eK5aOC8c0rnjK9VPz_RGmmDSdljdEd1BUIqCBLyCGYA/viewform

Date

Gru 18 2020
Expired!

Time

7:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022