Skip to content Skip to footer

Pagalbos senjorams iniciatyvos pristatymas

Trečiadienio vakare online transliacijos metu vienas iš „Restarto“ projekto dalyvių Edvinas pristatys savo jau antrą mėnesį įgyvendinamą iniciatyvą, skirtą pagalbos suteikimui senjorams.

Ši iniciatyva formavosi visiškai natūraliai: Edvinas atrado kavines ir restoranus, kurie sutiko pasidalinti išliekančiu šviežiu maistu, o taip pat gamino pats, tam, kad išvežioti šį maistą senjorams, kurie neturi galimybės pasirūpinti savimi ir retai turi galimybę ragauti šilto maisto.

Nemažai savaičių šią iniciatyvą Edvinas įgyvendino savarankiškai, tačiau šią akimirką priėjo momentą, kuomet yra reikalingos savanorių ir kitų iniciatyvių žmonių rankos, kurie norėtų dalyvauti ir vystyti šį projektą kartu.

Tad kviečiame prisijungti pasiklausyti įkvepiančios Edvino istorijos bei prisijungti aktyviai dalyvauti šioje besivystančioje iniciatyvoje.

Registracijos dalyvauti iniciatyvoje forma:
https://forms.gle/5tNzgig4R8oxASLZA

Date

Kov 17 2021
Expired!

Time

7:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022