Skip to content Skip to footer

Paroda „Antakalnio istorijos“

Antakalnis jau daugiau nei 16 metų yra mano namai, kurie per šį laiką daug keitėsi. Vietoje senų pastatų išdygo nauji, atsinaujino parkai, atsirado naujų kaimynų, vietų, kuriose galima leisti laiką… Taip pamažu užgimė noras patyrinėti koks Antakalnis buvo prieš penkiasdešimt, šimtą, tris šimtus metų. Atsakymų paieškos atnešė daug netikėtų istorijų, atradimų, kurie galiausiai virto į iliustracijų projektą „Antakalnio istorijos“.
Pasirodo, jog vienas seniausių Vilniaus rajonų slepia daugybę paslapčių ir niekam nepasakotų istorijų: čia galima atrasti įdomybių apie Kazimiero Jono Sapiegos gyvenimą, paslaptingą Žygimanto Augusto Viršupio dvarą, buvusį hipodromą, zoologijos sodą ir dar daug netikėtų objektų bei įvykių, kurie daugelį metų glūdėjo užmarštyje.
Tad kviečiu į renginį, kurio metu galėsite susipažinti ne tik su Antakalnio istorijomis, bet ir su grafikos technologijomis! Žalianamyje vyks grafikos kūrybinės dirbtuvės, kurios paragins prisiliesti prie lino raižinio technikos ir susikurti savo atspaudą. O norintiems artimiau susipažinti su Antakalnio įdomybėmis ir pasigrožėti iliustracijomis, kviečiu į „Antakalnio istorijų“ parodos atidarymą – pristatymą. Čia dalinsiuosi savo netikėtais atradimais kuriant projektą, kartu tyrinėsime senus pasakojimus ir atskleisime pačias įdomiausias paslaptis! Iki susitikimo!
Programa:
17:00 – Grafikos kūrybinės dirbtuvės
18:00 – „Antakalnio istorijų“ parodos atidarymas

Iliustratorė Aušra Turskytė

Antakalnio istorijos – kursinis darbas, kurio vadovė Doc. Jolanta Mikulskytė, VDA, grafikos katedra.

PS: Žalianamyje vaikštome be batų – atėjusius maloniai prašome nusiauti ir pasidėti batus prie įėjimo esančiose lentynose 🙂
Atsineškite šiltas kojines ar šlepetes 🙂

Date

Sau 27 2020
Expired!

Time

5:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022