Skip to content Skip to footer

Pažink save ir kitus

Artėja gražiausios metų šventės… Tai kelia didelį džiaugsmo, jaukumo jausmą, atneša daug ramybės, šilumos. Tačiau kartu tai ir užimtas periodas – visi skubame, lekiame, neapsidairome ir nesusimąstome kas dabar vyksta mūsų viduje ir kaip iš tikrųjų jaučiamės.

Galbūt Jūsų galvoje jau gerus kelis mėnesius sukasi tos pačios ramybės neduodančios mintys ir sunku susigaudyti kas būtent vyksta? Arba neseniai susipykote su artimu žmogumi ir nežinote kaip dėl jo jaustis? Galbūt Jums rūpi kitokios – globalios problemos ir norėtumėte apie tai padiskutuoti? Arba ieškote patarimo vienai ar kitai situacijai?
Šiame užsiėmime bus galimybė surasti galimus iškilusių sunkumų sprendimo būdus panaudojant aplinkinių žmonių resursus – patarimus. Taip pat bus proga lavinti aktyvaus klausymosi įgūdžius bei mokytis kontruktyviai diskutuoti.

Date

Gru 18 2019
Expired!

Time

4:00 pm - 6:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022