Skip to content Skip to footer

Piknikas: Kokia Yra AcroYogos Nauda?

Jaukus ir šiltas vakaro piknikas, kurio metu mes susipažinsime arba patyrinėsime gilesnius AcroYogos aspektus.

Kartu galėsime ne tik išklausyti teoriją, užduoti klausimus, tačiau norintieji galės ir išmėginti. Kiekvienos dalies metu Karolis ir Giedrė rodys pavyzdį ir bet kuris piknikautojas galės prisijungti išmėginti pats, jei tik norės 🙂

Kviečiame atvykti visus, norinčius įgauti įrankius geriau pažinti save, pastebėti ir valdyti ne tik savo vidaus procesus, bet ir tai kaip saveikaujame su savo aplinka.

Jei Tau AcroYoga atrodo kažkas per toli už komforto zonos, tai, kas galbūt kitiems, bet ne Tau, tai šis piknikas – skirtas Tau! Mes nedarysime nieko sudėtingo, mes suprasime kaip ir kur surasti šiuos savo vidaus blokus ir išlaisvinti savo potencialą!

Tad leisk sau išskleisti sparnus, nebūti apribotai ar apribotam nematomų jėgų – suprask ir išlaisvink save – beribė ir džiaugsmo kupina vasara jau poryt – Tavo rankose yra kiek galingai į ją žengsi.

Ateik į pikniką, įskrisk į vasarą perspektyviausia savo forma!

Date

Geg 30 2019
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022