Skip to content Skip to footer

Pilnaties Ratas

Kviečiu kartu pasitikti pirmąją šių metų pilnatį jaukiame rate su sąmoningu kvėpavimu, meditacija, atpalaiduojančia yin joga ir savirefleksija prie arbatos puodelio.

Ritualai yra sena ir neatsiejama žmogaus prigimties dalis. Tai sąmoningi veiksmai, kuriuos atliekame su pasitikėjimu, kad jie teigiamai paveiks mūsų ateitį. Įprasmindami pradžią ir pabaigą bei kitus pokyčių momentus, ritualai formuoja mūsų socialinius pasaulius ir tai, kaip mes suprantame laiką bei tarpusavio santykius. Dinamiškoje kasdienybėje jie gali suteikti pastovumo ir saugumo jausmą, o atliekami bendruomenėje stiprina socialinius ryšius ir gerina bendrą savijautą.

Natūralus gamtos ritmas, kaip sezonai ir mėnulio fazės, ne tik žymi mūsų gyvenimo etapus, bet turi ypatingą poveikį mūsų savijautai. Prisitaikymas prie gamtos ir mus supančios aplinkos padeda mums geriau save pažinti. Pasitelkdami mėnulio pilnaties energiją, kuomet jis pats ryškiausiais ir stipriausias, galime giliau pasinerti į mėnulio valdomas emocijas ir intuiciją, peržvelgti susikaupųsį “bagažą” ir paleisti mums nebereikalingus įpročius ar mąstymo modelius.

Apsirenkite patogiai, su savimi turėkite pleduką ir užrašinę arba popieriaus lapą bei rašiklį.

Susitikime pasidalinti, patirti bei įprasminti būtį,
jogos mokytoja Aistė.

Date

Sau 17 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022