Skip to content Skip to footer

Plakatų ir marškinėlių dirbtuvės / T – Shirt and poster workshop

[EN below]
Savaitei Už Klimatą įpusėjus kviečiame kiek atsipalaiduoti ir smagiai bei kūrybiškai praleisti vakarą. Bendrausime, gaminsime plakatus ir pasiruošime savaitės finalui – rugsėjo 27 dienos eitynėms! Jei esi neabejingas klimato kaitos problemai, nori daugiau sužinoti apie mūsų judėjimą, o gal tiesiog linksmai praleisti vakarą, susitikime 17h Žalianamyje!
———————————————————-
Halfway through the Week For Climate we invite you to relax a bit and to spend an evening creating together. We will be talking, making posters and preparing for a final of the week – september 27th march! If you care about climate change, want to know more about our movement or simply have a fun evening, lets meet at Žalianamis at 17h!

Date

Rgs 24 2019
Expired!

Time

5:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022