Skip to content Skip to footer

Playback teatras iš Ukrainos

Renginys vyks anglų kalba!

Sausio 15 dieną (šeštadienį) Lietuvoje viešintis Playback teatras „Sargybiniai“ («Вахтеры», Ukraina) nori pasidalinti šia nuostabia veikla ir suvaidinti Jūsų istorijas.

Kas yra Playback? Playback yra improvizacijos teatras, kuriame žiūrovai kuria veiksmą.

Jūs pasakojate savo istorijas, o mes jas iškart paverčiame garso, kūno judesių, žodžių ir emocijų simbioze.
Spektaklius kuriame bet kokiai užduočiai: komandos suvienijimui, konfliktų apraiškoms ir tiesiog pramogai. Taip pat atliekame minkštųjų įgūdžių mokymus, naudodami performatyvias praktikas.

Playback teatras «Вахтеры» – https://vakhteryplayback.com/
Teatrinė forma
„Playback“ „forma“, kurią sukūrė Fox ir Salas, naudoja komponentines teatrines formas arba kūrinius, sukurtus iš improvizacinio teatro, pasakojimų ir psichodramos šaltinių. Šie komponentai apima scenas (taip pat vadinamas istorijomis arba vinjetėmis) ir trumpas naratyvines arba nepasakojamas formas, įskaitant „skysčias skulptūras“, „poras“ ir „chorą“.

„Playback“ renginyje kas nors iš žiūrovų pasakoja savo gyvenimo akimirką ar istoriją, pasirenka aktorius, kurie atliks skirtingus vaidmenis, o tada visi susirinkusieji stebi vaidinimą, kai istorija „atgyja“ su menine forma ir akcentais. Aktoriai, norėdami perteikti prasmę, remiasi nenatūralistiniais stiliais, pavyzdžiui, metafora ar daina.

Atlikėjai dažniausiai specializuojasi atliekant vieną iš kelių vaidmenų – dirigento, aktoriaus ar muzikanto. Kai kurie kolektyvai taip pat turi narių, kurie specializuojasi kitose specializacijose, pavyzdžiui, apšvietimo srityje. Žiūrovams aktyvūs atlikėjai gali atrodyti nenatūraliai gabūs, nes savo pasirodymus kuria be scenarijaus ar partitūros. Remiantis kolektyvo praktika, dauguma šios srities atstovų prieš pradėdami pasakojimą nesikonsultuoja ir nesusikabina, o pasitiki bendru išgirstos istorijos supratimu ir pasirengimu reaguoti į vieni kitų užuominas.

Priešingai, dirigento vaidmuo gali atrodyti gana lengvas – jis apima ir pokalbį su publika kaip grupe ar individualiai, o apskritai be vaidybos. Tačiau Playback atlikėjų bendruomenėje jis pripažįstamas kaip sunkiausias vaidmuo sėkmingam pasirodymui.

Date

Sau 15 2022
Expired!

Time

3:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022