Skip to content Skip to footer

Pokyčių klubas: veidoskaita – mano karjeros žemėlapis

Veidoskaitos mokslui jau daugiau nei du tūkstančiai septyni šimtai metų.

Veidoskaitos specialistai dirba slapčiausiose tarnybose visame pasaulyje, įskaitant ir JAV Baltuosiuose rūmuose, šios metodikos paslapčių yra mokomi garsūs verslininkai, politikai, aktoriai.

Veidoskaita nėra visiška naujiena ir Lietuvoje. Šios metodikos pagalba galima atsakyti į daugybę žmogui svarbių klausimų: nuo sveikatos bei santykių, iki žmogaus talentų atskleidimo bei tinkamiausio profesinio kelio pasirinkimo.

Kviečiame į veidoskaitos pažinimo praktines dirbtuves, kuriose turėsite galimybę sužinoti daugiau apie savo įgimtus talentus bei tinkamiausias profesinės realizacijos kryptis.

Sužinosite apie 8 pagrindinius archetipus, iš kurių susideda žmogaus asmenybė. Praktiškai nustatysite, kurie archetipai daro didžiausią įtaką jūsų profesiniams pasirinkimams.

Po šių profesinių ir asmeninių tyrinėjimų dar geriau pažinsite save, savo asmeninius talentus ir galimas jų realizavimo kryptis gyvenime.

Date

Kov 29 2022
Expired!

Time

7:00 pm - 8:45 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022