Skip to content Skip to footer

Psichosomatika: sąsaja tarp proto ir fizinių negalavimų

Tęsime su tema apie holistinį požiūrį į sveikatą.

Nors šiais laikais mokslo dėka žmonija supranta vis daugiau apie kūną, tačiau medicinos ir daktarų dėmesys vis tiek yra labiau sutelktas į simptomų pašalinimą negu į negalavimų šaltinio atradimą, neutralizavimą ir tolimesnę prevenciją. Tad kalbėsime apie visų negalavimų pradžią- proto lygmenyje- ir kaip mes susikuriame ligas. Negalavimai išsivysto dėl skirtingų priežasčių, tačiau jų pasireiškimas fiziniame kūne yra tik paskutinė stadija.

Kūnas kaip veidrodis atstovaujantis mūsų vidinį pasaulį. Net ir mūsų pasakymai kyla iš tam tikrų emocijų asociacijų su jų fizine išraiška per kūną, pavyzdžiui kuomet žmogus užspaudęs pagiežą savyje, sakome kad jis „gręžia dantimis“; kai jaučiame per didelę naštą gyvenime sulyginame tai su dideliu svorio nešiojimu ant „kupros“, o nežinodami kaip judėti toliau į priekį teigiame kad mums lyg kojas būtų kas nors „pakirtęs“. Gilinsimes į kiekvienos kūno vietos reikšmę ir kaip jos atspindi mūsų sąntykį su savimi, kitais, ir gyvenimu. Taip pat kartu galėsime peržvelgti į savo negalavimų pasireiškumus kūne ir mokysimes įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus.

Date

Spa 15 2019
Expired!

Time

6:00 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022