Skip to content Skip to footer

Pyktis, nuoskaudos, konfliktai: kaip nepaskęsti savo jausmuose?

Žalianamis vėl tęsia savo užsiėmimus interneto erdvėje. Šį kartą užsiėmimas su praktine diskusija antroje dalyje ir galimybe užduoti visus Jums rūpimus klausimus.

KAIP DALYVAUTI?

PIRMA DALIS 18:00-19:30 tiesioginė transliacija Žalianamis Facebook paskyroje – vieša paskaita „Pyktis, nuoskaudos, konfliktai – kaip nepaskęsti savo jausmuose?“. Tiesiog 18:00 ateikite į Žalianamis – atviras jaunimo centras FB paskyrą ir stebėkite transliaciją

ANTRA DALIS 19:55-21:15 pokalbis uždaroje ZOOM platformoje. Visi norintys galės prisijungti ir jaukioje atmosferoje užduoti dominančius klausimus ar iškelti savo pavyzdžius panagrinėjimui šioje temoje. ZOOM nuorodą bus paviešinta paskaitos metu pirmoje dalyje – tiesioginės transliacijos metu apie tai priminsime.

TEMOS
Šiose online dirbtuvėse pažinsite:
• Kaip ir kodėl pykstame bei jaučiame nuoskaudas?
• Jausmai kaip energijos, sąmoningumo ir tikslingų veiksmų šaltinis.
• Kaip pyktis ir nuoskaudos gali mums pakenkti ir kuo gali mums padėti? Kodėl turime neslopinti pyktį, o jį nukreipti į mums naudingus veiksmus?
• Kodėl konfliktai yra gerai ir kaip tuomet juose dalyvauti? Baziniai poreikiai kiekvieno konflikto metu.
• Jausminio intelekto ir sąmoningumo lavinimas per pykčio suvokimą.
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, verslo konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų.

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.
Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..

Date

Rgs 13 2020
Expired!

Time

6:00 pm - 9:15 pm

More Info

Read More

Location

online
online
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022