Skip to content Skip to footer

River Cleanup: Neris ir Nemunas – Žalianamyje!

Žalianamieti – ateik! Rugsėjo 21d., nuo 10val. trauksime lauk visus šlamštus mūsų – žmonių upėn paleistus ir padėsime vandenims švarėti, žuvims gražią aplinką turėti ir patiems sau, kad pėdos vandeny smėliuką jaustų, o ne stiklus ar padangas!

Šis renginys – pirmą kartą Lietuvoje! Tai pasaulinė, bendruomeniškumą ir atsakingą vartojimą skatinanti upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva River Cleanup, šiais metais subursianti mylinčius gamtą į renginį River Cleanup: Neris ir Nemunas!

Vietos Vilniuje:
*Vilniaus Tuskulėnų parko pakrantė.
* prie Valakampių tilto.
* prie Šilo tilto Žirmūnų pusėje.
* prie Žalianamio Antakalnyje.
Tikslūs taškai žemėlapyje: https://www.river-cleanup.org/en/neris-neman

Prisidėti gali keliaudamas pėstute, plaukdamas su naro kostiumu ar irdamasis baidare – kaip tik sugalvosi. Užtruksi apie 2-4 valandas.

Po tvarkymosi atšvęsti kvies River Cleanup: Neris ir Nemunas renginys Vilniuje. (Laukia mikroplastiko laboratorija, eko iniciatyvų prisistatymai ir smagus laikas kartu).

REGISTRUOK savo tvarkymosi vietą ar prisijunk prie esamos čia: https://www.river-cleanup.org/lt

APIE PROJEKTĄ. River Clean up prasidėjo Belgijoje, 2018 m. tvarkantis prie Reino upės. Pernai prie šio tvarkymo prisijungė 5 šalys, 59 miestai. Upė sujungė visus bendram tikslui. Buvo surinkta apie 100 t. atliekų, kurios nebepateko į Šiaurės jūrą, Šiuo metu
River Cleanup: Neris ir Nemunas iniciatyvą organizuoja jau 15 šalių.

Daugiau informacijos: justina@zaliojistrategija.lt

Lietuvoje iniciatyvą organizuoja Žaliosios politikos institutas kartu su partneriais: Kūrybos kampas 360, Studentų gamtininkų mokslinė draugija, Žalianamis – atviras jaunimo centras, Fridays For Future Vilnius.

Renginį palaiko:
Vilniaus miesto savivaldybė
LR Aplinkos ministerija
Kanados ambasada
Plasta
Blue Oceans PR
Atliekų Kultūra

Date

Rgs 21 2019
Expired!

Time

10:00 am - 4:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022