Skip to content Skip to footer

Santykis su savimi – norai, poreikiai, lūkesčiai, reikalavimai sau ir kitiems

Žalianamis vėl organizuojame Jausminio intelekto lavinimo seminarą – šį kartą apie santykius su savimi, apie norus, lūkesčius bei reikalavimus sau ir kitiems, apie tikruosius norus ir ryšį su savimi.

Tai NEMOKAMAS gyvas susitikimas jaunimui iki 29 metų lapkričio 14 d. 14:00-17:00 val. Žalianamyje.

APIE KĄ?
Kuo harmoningesnis santykis su savimi, savo norais, savo vidumi, tuo laimingesni jaučiamės, tuo tikresni ir pilnesni gyvenimą gyvename. Šį kartą paliesime temą, kuri kiekvienam iš mūsų kelia daugiau ar mažiau klausimų ir neaiškumu.

Kalbėsime ir nagrinėsime praktinius pavyzdžius bei bandysime suprasti, kaip suvokti savo norus, kodėl vis kažko tikimės iš savęs ir kitų, kodėl kai kurie lūkesčiai pavirsta reikalavimais, kodėl ne visada suprantame tikruosius savo poreikius ir t.t.

TEMOS
Šiame seminare sužinosite:
• Kas yra norai, lūkesčiai, poreikiai, reikalavimai, kodėl juos svarbu atskirti ir kaip tą padaryti lengvai?
• Kaip galime būti sąmoningesni ir geriau suprasti savo vidų, suprasti kur linksta mūsų širdis?
• Kaip nesąmoningi ir neįsivardinti poreikiai paveikia mus ir mūsų kasdienybę, ką daryti, kad geriau save suprastum?
• Kaip pagerinti ryšį su savimi ir geriau pradėti save suprasti?
• Kaip komunikuoti visus šiuos dalykus kitiems?
• Kiti jūsų klausimai šioje temoje – galėsite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

Seminaro formatas laisvas, tad temą koreguosime pagal dalyvių klausimus ir pavyzdžius 🙂

VEDANTYSIS
Užsiėmimus veda Kšištof Zmitrovič (Vidinių pokyčių klubas) – lektorius ir saviugdos treneris, jausmų konsultantas, sisteminio konsultavimo ir sisteminės terapijos specialistas, konsteliacijų fasilitatorius bei daugiametis Jaunimo linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Pagalbos srityje dirba nuo 2007 metų. Su žmona santykiuose nuo 2010 metų 🙂

VIRSMAS
Šie nemokami užsiėmimai 14-29 metų jaunimui yra Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamo projekto VIRSMAS dalis. Projekto programa aprėpia tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę ir fizinę sveikatą. Jei norite sužinoti daugiau apie VIRSMAS veiklas, sekite Žalianamio naujienas arba parašykite mums ir užduokite mums savo klausimus.

Šis užsiėmimas, tai dalis užsiėmimo ciklo – JAUSMINIO INTELEKTO LAVINIMAS
Šis ciklas – tai yra atviros praktinės emocijų ir jausmų valdymo dirbtuvės, norintiems pažinti save, savo jausmus, lavinti jausminį intelektą ir efektyviai spręsti gyvenime kylančias asmenines ir santykių problemas.

Gilinsimės į jausmų ir emocijų pasaulį per praktinius pavyzdžius, nagrinėsime skirtingus psichologinius modelius, nagrinėsime skirtingų jausmų priežastis ir paskirtį..

Date

Lap 14 2021
Expired!

Time

2:00 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022