Skip to content Skip to footer

Savęs pažinimas per archetipus

Archetipai yra plačiai atpažįstami simboliai atspindintys žmonijos kolektyvinę pasąmonę. Visiems iškyla aiškus vaizdinys kuomet sakome „karys“, „mokslininkas“, „karaliene“, arba „menininkas“, tad šio užsiėmimo metu bus pristatyti septyni universalūs archetipai, bei jų teigiamos bei neigiamos išraiškos.

Kiekvienas dalyvis bus kviečiamas atrasti savo išorinę kaukę bei pažinti savo vidinę asmenybės šerdį per tam tikrus klausimus susijusios su kiekvieno archetipo esminiais bruožais:

–> jų pagrindinės vertybės
–> jų „šešėlis“
–> jų sąmoningi „norai“
–> jų pasamoniniai „poreikiai“

Nersime giliai į kiekvieno archetipo „Didžiąsias Pamokas“ kurias turi pereiti gyvenime, o galiausia peržvelgsime išorinę šių archetipų pasireiškimą atrandant kuri kūno vieta atspindį jų esmę.

Join Zoom Meeting:
https://us02web.zoom.us/j/82162312703?pwd=ZmVaNlZreHl6dmFCMloxTzRHVXdrdz09

Užsiėmimą ves Giedre Kotryna, viena iš Žalianamio jaunimo darbuotojų, kuri plačiai domisi įvairiomis archetipų sistemomis, pritaikant jas savęs tyrinėjimui tiek per grupinius užsiėmimus, tiek individualiose konsultacijose.

Date

Lap 13 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022