Skip to content Skip to footer

Savityra ir meditacija

Tai atvira savityros bei meditacijos grupė, kuri šį sezoną renkasi kiekvieną ketvirtadienį 15:30. Užsiėmimas trunka 1.5 val. Prisijungti galima tiek keletui kartų, tiek ir lankyti reguliariai. Užsiėmimai tinka pradedantiems ir jau pažengusiems.
Užsiėmimų metu tyrinėsime ir kartu atrasime atsakymus į klausimus “kas aš esu?” bei “kas aš nesu?”. Stebėsime kaip veikia protas, kaip jaučiasi jausmai, iš kur susidaro emociniai blokai. Grupėje dalinsimės savo patirtimis bei jausmais. Bus galimybė užduoti asmeninius klausimus. Tyrinėsime kas yra meditacija – ar ji kada nors prasideda, ir kada, atrodo, kad ji baigiasi? Bei ar ką reikia daryti arba nedaryti, kad meditacija vyktų pastoviai.
Užsiėmimus veda Bodhi Ugnius Leimontas – dėmesingumo, savityros ir meditacijos mokytojas.
Prisijunk – žada būti daug neeilinių patirčių!

PS: Užsiėmimai skirti jaunimui nuo 14 iki 29 metų 🙂

PPS: Žalianamyje vaikštome be batų – atėjusius maloniai prašome nusiauti ir pasidėti batus prie įėjimo esančiose lentynose 🙂
Atsineškite šiltas kojines ar šlepetes jei norite, bet turime ir savų (šlepečių, ne kojinių!) kurias galima rasti po suoliuku šalia kalendoriaus ir autis! 🙂

Date

Spa 17 2019 - Gru 12 2019
Expired!

Time

3:30 pm - 5:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022