Skip to content Skip to footer

Savityros ir meditacijos užsiėmimai – online!

Savityros ir meditacijos grupė persikelia į Zoom platformą. Antradieniais 18:30. Užsiėmimas trunka 1.5 val. Kviečiame jungtis tiek lankiusius grupę, tiek ir norinčius susipažinti su savityra.
Užsiėmimų metu tyrinėsime ir kartu atrasime atsakymus į klausimus, “kaip iš tiesų jaučiais tiesiog būti?”, “kas aš esu?” bei “kas aš nesu?”. Stebėsime, kaip veikia protas, kaip jaučiasi jausmai, iš kur susidaro emociniai blokai. Grupėje atvirai dalinsimės savo patirtimis bei jausmais. Bus galimybė užduoti asmeninius klausimus. Tyrinėsime, kas yra meditacija – ar ji kada nors prasideda, ir kada, atrodo, kad ji baigiasi? Bei, ar ką reikia daryti arba nedaryti, kad meditacija vyktų pastoviai.

Užsiėmimus veda Bodhi – Ugnius Leimontas – dėmesingumo, savityros ir meditacijos mokytojas.

Prisijunk – žada būti daug neeilinių patirčių!
Nuoroda į zoom susitikimą visada ta pati: https://zoom.us/j/99167510364

Užsiėmimas vyksta projekto „VIRSMAS“, finansuojamo Jaunimo reikalų departamento rėmuose.

Date

Geg 19 2020
Expired!

Time

6:30 pm - 8:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022