Skip to content Skip to footer

Susipažink su emocinio intelekto algoritmu

Į renginio virtualią erdvę užeisite paspaudus šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/87145999401

Šiuolaikiniame, nuolat greitėjančiame pasaulyje svarbią vietą greta skaitmeninių ir profesinių įgūdžių ima užimti ir bendrieji, arba kitaip vadinamieji minkštieji (angl. soft) įgūdžiai, apimantys didelę dalį pačių įvairiausių asmeniniam efektyvumui svarbių kompetencijų. Vis dažniau imama garsiai kalbėti apie emocinio intelekto sąvoką ir gerai išlavinto emocinio intelekto svarbą.

Jeigu anksčiau buvo kalbama tik apie intelektinio koeficiento (IQ) aktualumą realizuojant save darbo rinkoje, ilgainiui asmenybės emocinis koeficientas (EQ) arba emocinio intelekto koeficietas (EIQ) pradeda netgi užimti lyderiaujančias pozicijas sprendimuose dėl darbuotojo priėmimo į darbą ar paaukštinimo pareigose.

Vieni darbdaviai kandidatų į darbo pozicijas ar komandos narių emocinį intelektą vertina labiau intuityviai, t.y. užduodami tam tikrus aktualius jų įstaigos ir/ar komandinio darbo atžvilgiu aktualius klausimus, kurių atsakymai padeda geriau suprasti, kaip kandidatas elgtųsi vienose ar kitose situacijose bei spręstų vienokias ar kitokias iškylančias problemas. Kiti darbdaviai turi suformuotus testus, atskleidžiančius tikslesnę informaciją apie kandidatų EQ (EIQ).

Kviečiame pasinerti į emocinio intelekto teorijos pasaulį ir išmokime suprasti jo veikimo algoritmą, sudarytą iš kelių konkrečių žingsnių.

**Į renginio virtualią erdvę užeisite paspaudus šią nuorodą:
Join URL: https://us02web.zoom.us/j/87145999401

_____________________________________________________
Veikla įgyvendinama projekto “New Dimension in Career Guidance” rėmuose. Projekto tikslas – kurti kuo atviresnes ir platesnes galimybes jaunuoliams turėti kokybišką ir įvairiapusį palaikymą karjeros orientavimo klausimais. Tai darome kurdami atvirą metodinį leidinį, apjungiantį keturių valstybių projekto partnerių patirtį jaunų žmonių palydėjimo karjeros keliu srityje, skirtą jaunimo darbuotojams. Šio metodinio leidinio pagrindu bus kuriami ir atvirieji mokymosi grojaraščiai, skirti tiek jaunuoliams, tiek jaunimo darbuotojams.

Projektą remia Erasmus+ programa.
Projekto partneriai:

Latvia: Young Folks LV
Baltarusija: Myfreedom IT-school
Airija: Badgecraft
Lietuva: Madrus

Projekto koordinatorius: Žalianamis – atviras jaunimo centras

Veikla vyks Vilnius – besimokantis miestas platformoje.
Mokymosi grojaraštis, kuriam priklauso šis renginys yra čia:
https://vilnius.cityoflearning.eu/activities/8582

Veiklus jaunimas
#careerforyouth

Date

Bal 19 2020
Expired!

Time

8:00 pm - 9:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022