Skip to content Skip to footer

Susitikimas su savimi I Kūrybiniai tyrinėjimai

Susitikimas su savimi. Bet kas aš esu sau? Ar žiūriu į save su meile ir atjauta, ar su nepakantumu ir griežtais reikalavimais?
Tai gilus susitikimas, ne tik su išorės atspindžiu. Tai susitikimas su visomis savo savybėmis, savo šešėliais, savo paslaptimis, savo troškimais. Šiame susitikime svarbiausia leisti sau būti savimi, pažadinti savo kūną ir sielą, atrasti savo talentus ir suvokti savo nepatenkintus poreikius.

JUDESIO DIRBTUVĖS
Kūno pajautimas ir išlaisvinimas. Kūnas mums nuolatos siunčia signalus apie mūsų būsenas ir jausmus, tačiau dažniausiai mes jo negirdime. Įsisukę išorinio triukšmo sūkuryje mes pamirštame savo kūną, kuris geriausiai atspindi mūsų savijautą, jis kalba apie tai, ko mums trūksta, kas mums netinka. Judesio dirbtuvėse visą savo dėmesį sutelksime į kūną, būsime vienybėje su juo ir bandysime jį išgirsti.

INTUITYVUS RAŠYMAS
Intuityvaus rašymo pagalba išlaisvinsime savo norus ir šešėlius. Bandydami atsiriboti nuo įsisenėjusių įsitikinimų ir racionalių argumentacijų, pasikliausime savo vidiniu balsu, kuriuo dažnai nepasitikime, vengiame ir randame jam logiškų atmainų. Rašymo metu savo kūnu ir mintimis būsime čia ir dabar, taip kaip šiuo metu jausis ir norėsis.

DAILĖS TERAPIJA
Pasąmonės ir mūsų slaptų troškimų vizualizavimas. Ant balto lapo simboliais, spalvomis ir formomis išreikšime kilusius vaizdinius ir jausmus. Tai visiškai spontaniškas procesas, kuriam nereikalingi specialūs įgūdžiai ar talentai. Svarbiausia leisti sau kurti laisvai ir nevaržomai. Dailės terapijos metu prakalbinsime savo širdį spalvų ir simbolių kalba.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai patyriminiai-terapiniai užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstama kalbėti garsiai. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas. Užsiėmimai užbaigiami refleksija, kurios metu užsiėmimo dalyviai turi galimybę išsakyti savo patirtus jausmus, mintis ir klausimus, apibendrinti proceso eigą.

Užsiėmimą ves Fausta Anulytė – sociologė, tapytoja, menų terapijos metodų praktikė. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke.

KADA? Lapkričio 23d. 16-21val.
KUR? VAAJC “Žalianamis”, Antakalnio 84A, Vilnius

Renginys nemokamas 14-29 metų jaunimui. O, kad Žalianamyje būtų šilta ir jauku tarsi namuose, nepamirškite su savimi pasiimti ir vilnonių kojinių ar patogių šlepečių!👣

Date

Lap 23 2019
Expired!

Time

4:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022