Skip to content Skip to footer

Sveikas Kūnas ir Meilė Sau: Intuityvus valgymas

Šios atviros diskusijos bėgyje kalbėsime apie tai, kaip mūsų visuomenėje mes dažnai prarandame ryšį su savo kūnu ir maistu, kaip priemone palaikyti savo kūno gyvybingumą iš meilės sau. Diskusijos metu gilinsimes į 10 intuityvaus valgymo principų. 🙂

Praeitą kartą spėjome tiesiog peržiurėti 5 vidinius PAŽEIDIMUS iš kurių išsivysto valgymo sutrikimai, emociniis valgymas, kontrolė mityboje, priklausomybė nuo dietų, kūno svorio reguliavimas ir bendras požiūris tiek į savo kūną, tiek į maistą, kaip į savo priešą.

Tad šį kartą gilinsimes į HOLISTINĮ požiūrį į sveikatą kad galėtume išsilaisvinti iš užburto rato (valgymas-kaltė/gėda-savigrauža-valgymas), kad galėtume išsigydyti pamažu santykį su savimi ir maistu ir pereiti prie INTUITYVAUS VALGYMO paremto gilaus savo kūno poreikių įsiklausymo.

Aš vardu Giedre Kotryna ir būsiu šios diskusijos vedėja ir moderatorė. Pradėjau gilintis į sveiką mitybą daugiau kaip prieš dešimt metų, kuomet prasidėjo mano depresija trunkanti virš 8 metų, kurios priežastis buvo valgymo sutrikimas ir bandymas įgyti kontrolės savo gyvenime per savo mitybą. Užtruko daug metų, kol priėjau prie išvados, kad savęs drausminimas per dietas ir baudimas per sportą buvo susijęs su daug gilesnėmis vidinėmis žaizdomis, kaip emocijų užspaudimas per maistą ir savo kūno nepriėmimas. Mano išgyjimo procesas prasidėjo su joga kuomet išmokau priimti savo kūną ir sveiko santykio su maistu atstatymu per intuityvų valgymą. <3

Date

Rgs 24 2019
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022