Skip to content Skip to footer

Šventinė garso magija su Artūru ir Justu

Garso sesija – tai sakralių garso vibracijų kelionė visai mūsų esybei. Jau tūkstančius metų žmonija naudoja garsą gydymui. Sesijos metu gydomas fizinis, energetinis ir intelektinis kūnai, apvaloma sąmonė, praplečiamos suvokimo ribos.
Ši patirtis nuramina stresą, mintis ir perkrauna kūną.

Garso kelionėje skamba gongai, tibetietiški dubenys, monochordas, būgnas, indėniška meilės fleita, šrutis, didžeridū ir dar daug kitų nuostabių instrumentų. Sesijos metu gulime ant nugaros užmerktomis akimis, šavasanos pozoje. Tokiu būdu kūnas labiausiai atsipalaiduoja ir priima gydomojo garso poveikį.

Garso sesijos metu mes save patiriame stebėtojo vaidmenyje, atsisiejame nuo ego. Giliai atsipalaidavus ateina atsakymai į rūpimus klausimus, atstatoma kūno ir proto energija. Kylantis garso intensyvumas tarytum užgožia nenutrūkstamas mintis. Tuo metu mes stipriai pasikrauname, grįžta laimės ir darnos pojūtis.

Garso sesiją veda gydomojo garso praktikai Artūras Arti ir Justas Orlakas. Artūras – daugkartinis „Menas Būti“ rengiamų seminarų ir garso terapijos mokymų bei „Baltic Gong Camp“ dalyvis. Pagrindiniai Artūro mokytojai: Alicija Eiliakas ir Vyrenijus Andrijauskas. Justas – „Menas Būti“ garso terapijos mokymų dalyvis.

DĖMESIO!
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS
Pirmenybė teikiama pirmiems atėjusiems ir užsiėmusiems vietą.
Renginys skirtas 14 – 29 m. jaunimui.

Žalianamis, Antakalnio g. 84a, Vilnius
Antradienis, Gruodžio 17d.
Laikas: 19:00
Prašome nevėluoti, atvykti 10-15 minučių prieš pradžią.
Renginio trukmė: 19:00 – 21:00

Date

Gru 17 2019
Expired!

Time

7:00 pm - 9:00 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022