Skip to content Skip to footer

Tarptautinė Savanorių Diena | HOPE Was Here filmo peržiūra

🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬

Įkvepiantis ir įtraukiantis filmas, spragėsiai, gera draugų kompanija ir nuoširdus pokalbis? Skamba gerai, tiesa? Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras, bendradarbiaudamas su Antakalnio atviru jaunimo centru – Žalianamiu, kviečia kitaip paminėti TARPTAUTINĘ SAVANORIŲ DIENĄ renginyje, kuriame vyks tarptautiniais kino apdovanojimais įvertinto filmo H.O.P.E. Was Here peržiūra ir diskusija!

Tarptautinė savanorių diena – kasmet nuo 1985 m. gruodžio 5 d. visame pasaulyje minima diena, skirta supažindinti visuomenę su prasminga savanoriška veikla ir jos galimybėmis, skatinti visuomenės norą savanoriauti įvairiose srityse tiek savo, tiek kitose šalyse.

H.O.P.E. Was Here (režisierius: Mark Denega) net 6 tarptautiniais kino apdovanojimais įvertintas filmas, kuriame pasakojama dokumentika grindžiama istorija apie savanoriškas keliones, kurios greitai tapo pasaulio piliečio ir socialinio sąmoningumo ženklu. Pagrindiniai filmo veikėjai – pasiturintys Bostono koledžo studentai, kurie vedini geros valios, pasiryžta savaitės trukmės kelionei į Limos lūšnynus Peru. Čia jie bando mokyti anglų kalbos ir dirbti su negalią turinčiais vietiniais vaikais, susiduria su darbo realybe ir svarstymais, ar tai padeda sukurti teigiamus pokyčius visuomenėje. Iškeldamas klasikines moralės dilemas, H.O.P.E. Was Here filmas nagrinėja privilegijų ir skurdo sankirtą, klausdamas, ką iš tikrųjų reiškia padėti žmonėms.

H.O.P.E. Was Here – visame pasaulyje ekranizuotas filmas, pradedant didelėmis auditorijomis tokiuose universitetuose, kaip Niujorko, Toronto, Bostono, baigiant mažais susibūrimais jaunimo centruose, savanorių organizacijose Belgijoje ar Naujojoje Zelandijoje bei kino festivaliuose JAV, Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse.

Nepraleiskite galimybės pamatyti pasaulinio dėmesio sulaukusį filmą ir jaukaus vakaro minint Tarptautinę Savanorių Dieną!
Filmas anglų k. su anglų kalbos subtitrais.

Kada? Gruodžio 5 d., 17 val. 30 min.
Kur? Antakalnio atvirame jaunimo centre – Žalianamis. Adresas: Antakalnio g. 84A.

Dėl riboto vietų ir arbatos puodelių skaičiaus, kviečiame užsiregistruoti: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1ZX_54JmR5PLq3zjReKTOfS9kltfvMOFGw-1ioOIuqVUc_Q/viewform

Iki pasimatymo!
🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬🎬🍿🎬

Date

Gru 05 2019
Expired!

Time

5:30 pm - 7:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022