Skip to content Skip to footer

Ugdymas karjerai: Mokymasis ir mąstymas

Labas!

Kviečiame į užsiėmimą, kuriame remdamiesi savo asmeninėmis patirtimis, tyrinėsite ir gilinsitės į galimus refleksinio pobūdžio mokymosi modelius.

Užsiėmimas bus vedamas remiantis Brigitos kurtu skaitmeniniu mokymosi grojaraščiu: https://vilnius.cityoflearning.eu/en/activities/12351

Užsiėmime kalbėsite apie tai, kad daugybė mokslininkų visame pasaulyje jau ne vienus metus iš įvairių perspektyvų tyrinėja žmogaus mokymosi ir pažinimo mechanizmus, darančius įtaką tiek žmogaus išgyvenimui, tiek visos žmonijos nuolatinio tobulėjimo procesui.

Veikla bus sudaryta iš šių grojaraščio veiklų:
– D. Kolbo mokymosi ratas;
– Devyni asmens mokymosi tipai;
– Andrew Pollardo mokymosi ratas.

Brigita Baškevičiūtė – edukatorė bei jaunimo darbuotoja, intensyviai dirbanti darbo su jaunimu lauke daugiau nei 7 metus. Turimas aukštasis etikos išsilavinimas bei šiuo metu studijuojamas sociologijos magistras, įkvepia aktyviai nagrinėti futurologijos svarbą. Tai mokslas apie ateitį, kuris padeda atrasti įrankius kaip paruošti jaunus žmones ateičiai, remiantis technologinės pažangos tyrimais.

#careerforyouth

Veikla vyksta projekto „New Dimension In Career Guidance“ rėmuose, kurį finansuoja ERASMUS+.

Date

Rgs 23 2021
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022