Skip to content Skip to footer

Ugdymas karjerai: Tikslas ir vektorius

Labas!

Kviečiame į užsiėmimą, kuriame turėsite galimybę susipažinti su trimis tikslų išsigryninimo ir siekimo modeliais, kurie ypatingai svarbus, kuriant sėkmingą karjerą.

Užsiėmimas bus vedamas remiantis Brigitos kurtu skaitmeniniu mokymosi grojaraščiu: https://vilnius.cityoflearning.eu/en/activities/12437

Užsiėmime kalbėsite apie tai, kad Vienas pagrindinių įgūdžių, siekiant, kad išsipildytų svajonės, norai ir troškimai, būtų įgyvendinintos idėjos ar lydėtų sėkmė, yra gebėjimas nusistatyti tikslus ir jų kryptingai siekti.

Veikla bus sudaryta iš šių grojaraščio veiklų:
– Briano Tracy „Tikslų dienoraštis“;
– SMART metodas;
– GROW modelis.

Brigita Baškevičiūtė – edukatorė bei jaunimo darbuotoja, intensyviai dirbanti darbo su jaunimu lauke daugiau nei 7 metus. Turimas aukštasis etikos išsilavinimas bei šiuo metu studijuojamas sociologijos magistras, įkvepia aktyviai nagrinėti futurologijos svarbą. Tai mokslas apie ateitį, kuris padeda atrasti įrankius kaip paruošti jaunus žmones ateičiai, remiantis technologinės pažangos tyrimais.

#careerforyouth

Veikla vyksta projekto „New Dimension In Career Guidance“ rėmuose, kurį finansuoja ERASMUS+.

Date

Rgs 30 2021
Expired!

Time

6:30 pm - 8:30 pm

More Info

Read More

Location

Žalianamis - atviras jaunimo centras
Žalianamis - atviras jaunimo centras Vilnius Lithuania 10204
Read More
QR Code

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai , rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai.

SvetainĘ sukŪrė Tobalt | Visos teisės saugomos – Žalianamis © 2022